Misafirler: Kişisel Blog'dur. Roman, Hikaye ve Şiir Denemeleri yayınlanacaktır. Dedenin Torunu, çatı arasında Dedesinin günlüklerini bulmuştur. Dedenin Torunu, bir süre Misafirler arasında olacaktır. Konu: Parkinson ile yaşam mücadelesi, sevgi ve hasrettir.

Hakkımda

           "Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir."- SOKRATES      

Halil GÖNÜL
İnşaat Mühendisi

Denizli doğumluyum,
İnşaat Mühendisiyim 
Askerlikten sonra devlet memurluğu yaptım. 
Kaderin cilvesi işte; Samsun'a çıkmış olan tayinimi birileri değiştirtip haberim olmadan beni Doğu'ya, geçici görevlendirmişler. İki üç yıl kadar çalıştım. İstifa ettiğimde öğrendim öyle olduğunu. 

Üç yıl kadar özel bir şirkette şantiye şefliği yapıp ayrıldım kendi işimi kurmak için. 

15 yıl kadar kendi adıma çalıştıktan sonra tekrar özel şirketlerde kontrol mühendisliği, şantiye şefliği ve proje müdürlüğü yaptım. 

Ben zamanı geldi demeden Felek emekli etti beni şantiyecilikten. Dünyam kararıverdi bir anda, ne yapacağımı şaşırdım. 

Meşgul olayım derken borsada zarar ettim, foreks de kaybettim derken yazmayı akıl edebildim üç dört yıl sonra. Ufak tefek şeyler karalamaya başladım. Yazma işinin çok farklı olduğunu fark etmiş oldum böylece ve araştırdım.
Başlangıçta bütün amacım kendime bir meşguliyet yaratmaktı. Gerçi hala da aynı ama biraz değişti durum virüs bulaştı galiba. 
    Hastalanıyorum. Çünkü: yazma isteği oluşuyor çoğu zaman. Hele bir de okuyan olunca hevesleniyor insan, daha gayretli oluyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar:
Hoş geldiniz.
İlginiz için teşekkür ederim.